Burmistrzowie zapraszają mieszkańców na spotkania

Date:

Burmistrzowie: Waldemar Paluch i Adam Woś organizują spotkania, na które zapraszają wszystkich mieszkańców.

 

W Jarosławiu spotkania z mieszkańcami są okazją do podsumowania działań samorządu miejskiego w ostatnim roku oraz informacji o planowanych działaniach w najbliższym czasie. Mieszkańcy mogą zgłaszać opinie, propozycje i problemy zarówno w bezpośredniej dyskusji, jak i poprzez wypełnienie krótkiej ankiety, która będzie rozdawana pod koniec spotkania.

Spotkanie mieszkańców Dzielnicy nr 1 odbyło się w poniedziałek, 20 marca w SP nr 6. Spotkanie mieszkańców Dzielnicy nr 2 odbędzie się we wtorek, 21 marca w SP nr 1, Dzielnicy nr 3 – w środę, 22 marca w Katolickim Centrum Kultury, Dzielnicy nr 4 – w czwartek, 23 marca w SP nr 5. Natomiast w przyszłym tygodniu, we wtorek, 28 marca w Miejskiej Bibliotece Publicznej (ul. ks. J. Makary) planowane jest spotkanie mieszkańców Dzielnicy nr 5, w środę, 29 marca w SP nr 11 – mieszkańców Dzielnicy nr 6, a w czwartek, 30 marca w SP nr 9 – mieszkańców Dzielnicy nr 7. Spotkania rozpoczynają się zawsze o godzinie 18.

Spotkania z mieszkańcami odbywają się również w gminie Sieniawa. Tematem spotkań z władzami samorządowymi będzie podsumowanie ubiegłego roku oraz bieżące sprawy poszczególnych miejscowości.

Władze gminy w ostatnią niedzielę spotkały się już z mieszkańcami Czerc, Dobrej i Dybkowa. Z kolei w czwartek, 23 marca, odbędą się kolejne spotkania w Paluchach (16.30, remizo-świetlica) i Piganach (17.30, świetlica wiejska). Następnie w niedzielę, 26 marca, będą miały miejsce spotkania w Czerwonej Woli (10.30, świetlica wiejska) i Leżachowie (16.00, Dom Ludowy). Na niedzielę, 2 kwietnia, zaplanowano spotkanie w Rudce (10.15, remizo-świetlica) oraz Wylewie (18.00, remizo-świetlica). Cykl zakończy się spotkaniem w Sieniawie w niedzielę, 16 kwietnia (12.00, CKSiR „Sokół”).

EK/DP, fot. Archiwum UM

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...