Cztery osoby poszkodowane 

Date:

16-letni mieszkaniec gminy Wiązownica ucierpiał w wyniku wypadku, do jakiego doszło przy ul. Warszawskiej w Wiązownicy. Nastolatek śmigłowcem LPR został przetransportowany do szpitala. Do szpitala trafili również inni uczestnicy tego zdarzenia.

 

Do groźnie wyglądającego zdarzenia z udziałem audi i opla doszło w sobotę, 15 kwietnia po godz. 17.

– Zdarzenie to zauważyli policjanci z posterunku w Wiązownicy, którzy w tym czasie pełnili służbę na terenie gminy. Ich reakcja był natychmiastowa. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce wypadku, po czym udzieli pomocy przedmedycznej poszkodowanemu 16-latkowi, którego nieprzytomnego wyciągnęli z audi. Policjanci monitorowali jego czynności życiowe do czasu przyjazdu służb ratunkowych. Nastolatek został przetransportowany do szpitala śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego. Pozostali uczestnicy wypadku zostali przewiezieni karetkami pogotowia do placówki medycznej. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – informuje asp. szt. Anna Długosz, oficer prasowy KPP w Jarosławiu.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierująca audi,18-letnia mieszkanka gminy Wiązownica, włączając się do ruchu z drogi podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu oplem, 29-letniemu mieszkańcowi gminy Wiązownica, w wyniku czego doszło do zderzenia. Kierująca audi podróżowała z 17-latkiem oraz 18-latką, wszyscy są mieszkańcami gminy Wiązownica.

Policjanci ustalili, że kierujący pojazdami byli trzeźwi. Funkcjonariusze na miejscu zdarzenia przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady oraz sporządzili dokumentację fotograficzną. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Wiązownicy.

 

EK/KPP

 

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...