Eurobud przegrał u siebie

Date:

Szczypiornistki Eurobudu w ostatnim meczu sezonu przegrały we własnej hali sportowej z KPR-em Kobierzyce. Nasz team zakończył ligę na 5 miejscu.

Eurobud JKS Jarosław – KPR Kobierzyce 22:29 (14:12)

Eurobud JKS: Kordowiecka, Kubisztal, Kukharchyk – Bancilon, Gadzina, Dorsz 1, Trawczyńska 7, Matuszczyk 2, Volovnyk, Nestsiaruk 7, Mokrzka 1, Gliwińska 2, Zimny, Smolinh 1, Strózik, Kozimur 1. Trener Michał Kubisztal.

KPR: Kowalczyk, Chojnacka – Olek 2, Kucharska, Tomczyk 4, Buklarewicz 4, Siarkowska, Domagalska, Janas, Kozioł 2, Cygan, Wiertelak 4, Ważna 1, Despodovska 3, Wicik 1, Macedo 8. Trener Edyta Majdzińska.

Sędziowali Dymitruk i Kasznia (Zabrze)

Kary: 8 i 10 min

Początek był obiecujący. Eurobud wygrywał 4:0 i utrzymywał prowadzenie. Rywalki do remisu doprowadziły w 25 minucie, ale na przerwę nasz team schodził z dwoma golami zapasu. Po zmianie stron znacznie lepiej prezentowały się piłkarki ręczne KPR-u, które odskoczyły na cztery bramki i zaczęły dominować. Eurobud miał coraz większe problemy z trafieniem do bramki, tymczasem przyjezdne łapały rytm. W końcówce KPR odjechał jeszcze mocniej i mógł cieszyć się z pewnego zwycięstwa.