Ku chwale Ojczyzny

Date:

W sobotę, 13 sierpnia na Strzelnicy „Anna” odbyły się zawody 10 Strzałów Ku Chwale Ojczyzny zorganizowane przez Związek Strzelecki „Strzelec” Józefa Piłsudskiego pod patronatem Powiatu Jarosławskiego. Uczestnicy rywalizowali w otwartych zawodach o odznakę strzelecką wykorzystując broń długą i krótką.

 

– W zawodach wzięło udział około 50 osób w tym m.in. strzelcy, żołnierze oraz fascynaci. Wszyscy którzy wzięli udział w zawodach mieli możliwość zawalczyć o statuetkę za 3 pierwsze miejsca w kategorii broń długa i krótka gdzie pod uwagę brało się największą ilość zdobytych punktów a także w zawodach o odznakę strzelecką brązową i srebrną. Odznakę otrzymało 14 osób, w tym trzy otrzymały odznakę srebrną – relacjonuje chor. ZS Aneta Szczygieł, koordynator Strzelnicy „Anna”.

Strzelnica w Maleniskach jest otwarta dla wszystkich. Mogą z niej korzystać rozpoczynający przygodę z bronią oraz osoby już zaawansowane. Organizuje szkolenia, od podstawowych do specjalistycznych. Pełna ofertę można znaleźć na fb wpisując Strzelnica Anna lub na stronie https://strzelnicaanna.pl/.

opr. erka/Fot. organizatorzy

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...