Dzień Dziecka na wesoło

Date:

W niedzielę, 29 maja w wielu miejscach odbywały się imprezy z okazji Dnia Dziecka. Atrakcji oraz dobrej zabawy nie brakowało m.in. w Przeworsku, Kańczudze czy Lutkowie.

W Przeworsku w Zajeździe Pastewnik odbyła się impreza Miasto Dzieciom. Wśród przygotowanych atrakcji znalazły się animacje, gry, zabawy, dmuchane zjeżdżalnie oraz warsztaty artystyczne. Nie zabrakło dziecięcych występów na scenie, pokazu baniek mydlanych, a nawet prezentacji samochodu wyścigowego. Mnóstwo radości sprawiła dzieciom Piana Party.
Impreza z okazji Dnia Dziecka zorganizowana została także na stadionie MKS w Kańczudze. W programie znalazły się szaleństwa na dmuchańcach, animacje ruchowe oraz taneczne, balonowe figle-migle a także pokaz baniek mydlanych. Beztroskie chwile umilały dzieciom znane i lubiane postacie z bajek. Niemałą atrakcją okazał się także finał ze spadającym śniegiem.
Dzień Dziecka odbył się także w gminie Chłopice. W niedzielne popołudnie obok świetlicy wiejskiej w Lutkowie miał miejsce koncert charytatywny dla chorego na mukowiscydozę Wojtusia Chudzika pt. „Nie jesteś sam”. Na scenie zaprezentowały się dzieci i młodzież z Gminnego Ośrodka Kultury w Chłopicach, artystki Jarosławskiej Sceny Piosenki Aktorskiej oraz solistki Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki. Nie zabrakło występu Karoliny Bajorskiej, mieszkanki Lutkowa oraz wokalistki Zespołu Artis Cover Band – Aldony Mikoś-Pobuty. Gwiazdą wieczoru była Agnieszka Walczak z zespołem. Dzieci spędzały czas na dmuchanych zjeżdżalniach oraz zabawach na świeżym powietrzu, nieco starsi na degustacji wypieków.

EK, fot. org, MOSiR Przeworsk.

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...