Gwarnie i wesoło w Tyniowicach

Date:

W niedzielę, 28 maja na terenie WDK w Tyniowicach odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka. Na najmłodszych czekało mnóstwo atrakcji i niespodzianek.

 

Dmuchana zjeżdżalnia, wata cukrowa, alpaki, koniki z dorożką, malowanie twarzy, czy zabawy z animatorką, to tylko niektóre z rozrywek, jakie zostały przygotowane.

Z okazji Dnia Dziecka na palcu przed świetlicą zjawili się także przedstawiciele służb mundurowych: żołnierze z jarosławskiej jednostki wojskowej, policjanci, ratownicy medyczni oraz   strażacy z Roźwienicy. Dzieci miały możliwość obejrzenia prezentowanych przez służby mundurowe sprzętów, zrobienia sobie zdjęć, a także uzyskania odpowiedzi na zadawane pytania.

Zarówno młodsi, jak i starsi mieli okazję popróbowania przygotowanych na tę okoliczność słodkości, lodów, czy pieczonych kiełbasek serwowanych przez zaangażowanych rodziców i panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Tyniowicach.

– Różnorodność przygotowanych atrakcji była możliwa dzięki wsparciu Wójta Gminy Roźwienica, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Roźwienicy, sponsorów oraz Samorządu i KGW Tyniowice – mówi Krzysztof Sas, sołtys Tyniowic. – Ta niepowtarzalna atmosfera, wspaniała zabawa przy dźwiękach muzyki na świeżym powietrzu sprawiły, że ten wyjątkowy dzień był pełen radości, śmiechu i zabawy. Wszystkim za udział w imprezie serdecznie dziękujemy, a dzieciom życzymy dużo takich radosnych dni – dodaje K. Sas.

Opr. EK, fot. org.

 

 

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...