Ojciec zaatakował syna nożem, potem odebrał sobie życie

Date:

Dramat rozegrał się w poniedziałek, 17 kwietnia w Dębowie. Według ustaleń około godz. 10 68-letni mężczyzna zaatakował swojego 30-letniego syna nożem. Następnie wyszedł z domu i w budynku gospodarczym popełnił samobójstwo.

 

Uzbrojony w nóż ojciec miał podejść do leżącego na łóżku syna i go zaatakować. Uderzył go w okolice brzucha. 30-latek trafił do szpitala. Na szczęście rany okazały się powierzchowne, nie zagrażające życiu. Po napaści 68-latek wyszedł z domu. Wszedł do budynku gospodarczego i tam odebrał sobie życie. Próbowano go jeszcze ratować, ale reanimacja okazała się bezskuteczna. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Informacje o tragicznych wydarzeniach potwierdziła asp. szt. Justyna Urban, oficer prasowy KPP w Przeworsku.

Z naszych informacji wynika, że rodzina, w której doszło do tragedii, nie była notowana przez policję. Była społecznie wyobcowana, nie utrzymująca bliższych kontaktów z sąsiadami. Mieszkańcy nie bardzo wiedzieli, co dzieje się w czterech ścianach domu.

Okoliczności tragedii są wyjaśnianie. Na razie trudno powiedzieć, co było przyczyną tak drastycznych wydarzeń i jakie były okoliczności ataku. Sprawę wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury.

erka

 

 

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...