Zderzenie motocyklisty z samochodem

Date:

Do szpitala został zabrany 25-letni kierujący motocyklem marki Yamaha, który zderzył się z samochodem osobowym marki Citroen.

 

Do zdarzenia doszło w środę, 22 marca po godz. 14, na skrzyżowaniu ulic: Lubelskiej i Sportowej w Szówsku. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący motocyklem, 25-letni mieszkaniec gminy Jarosław, nie zachował szczególnej ostrożności i bezpiecznej odległości od poprzedzającego go samochodu osobowego marki Citroen i uderzył w tył tego pojazdu po lewej stronie. W wyniku zderzenia obrażeń doznał motocyklista, który został przetransportowany karetką pogotowia do szpitala. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

W trakcie czynności, po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 25-letni motocyklista posiada czyny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Wiązownicy.

Początek astronomicznej wiosny i pogoda, która po zimowej przerwie umożliwia poruszanie się motocyklem zapewne przełoży się na większy ruch jednośladów na naszych drogach, dlatego też policjanci apelują do kierowców o ostrożną jazdę, zgodną z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem.

– Kierowcy samochodów oraz fani „dwóch kółek” powinni zachować wzajemny szacunek i rozwagę – przypominają policjanci.

 

EK/KPP

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...